Loome puhtama tuleviku

Tulevik on rohemajandus

Vähendame CO2 emissioone

Alati head hinnad

Hoiame kokku energiat

Metallid on taaskasutatavad

Säästame veevarusid

03.01.2022

Äripäeva koostatud ja aastavahetuse eel avaldatud Tartumaa edukamate ettevõtete edetabelis saavutas CRONIMET Nordic neljanda koha.

Urmas Klaas Cronimetis 2020Tartu linnapea Urmas Klaas (keskel) külastas Tartu edukat ettevõtet, CRONIMETi, mullu sügisel. Pildil on koos linnapeaga CRONIMETi juhtid Eva Pedjak ja Marko Erlich.

Tartumaa paremate ettevõtete 2020. aasta majandusnäitajate põhjal koostatud pingerea esimene oli taas telefonide ja IT-seadmete hulgimüüja Foxway. Maakonna paremuselt järgmised ettevõtted olid võrdselt Aqua Marina, mille konsolideerimisgruppi kuuluvad ka tanklakett Olerex ja Olerex Terminal, ja peamiselt autokeemiat tootev Apchemicals.
Pingerida moodustati kuue näitaja põhjal: 2020. aasta käive ja selle aastane kasv, 2020. aasta maksueelne kasum ja selle aastane kasv, rentaablus ja lisandväärtus töötaja kohta aastal 2020. Iga näitaja edetabeli koht andis kohale vastava arvu punkte. Kuue tabeli punktid liideti. Võitis kõige vähem punkte kogunud ettevõte.
CRONIMETI punktiskoor oli 130, viiendale kohale jäänud Lasita Maja edestati 8 punktiga. CRONIMET Nordicu käive 2020.aastal oli üle 173 miljoni euro ja maksustamiseelne kasum üle nelja miljoni. Uuele elule aitas CRONIMET Nordic tunamullu üle 480 tuhande tonni vanametalli.

Menüü

See veebileht kasutab küpsiseid
Tutvu meie andmekaitsereeglitega.