Loome puhtama tuleviku

Tulevik on rohemajandus

Vähendame CO2 emissioone

Alati head hinnad

Hoiame kokku energiat

Metallid on taaskasutatavad

Säästame veevarusid

05.01.2022

Tartu Ülikooli Kliinikumi 1. intensiivravi osakonna töötajad saavad nüüd puhkehetkedel end turgutada erinevate kohvijookidega CRONIMETi kingitud Jura kohvimasinast.

Kohvimasin 41. intensiivravi osakonna vanemõde Kaire (taga) ning intensiivraviõde Kati.
„Intensiivravi töötajad on meditsiinivaldkonna kõige äärmuslikumal eesliinil. Need on inimesed, kes päevast-päeva töötavad meeletu pinge ja koormuse all, tehes kõik endast oleneva, et tuua surmasuust tagasi paljudele lähedasi ja kalleid inimesi,“ ütles CRONIMET Nordicu juht Eva Pedjak. „Kingitus on meiepoolne väike tänukummardus neile selle raske töö eest. Loodan, et saame omalt poolt nende puhkepausid veidi meeldivamaks muuta.“
Kliinikumi 1. intensiivravi osakonna vanemõe Kaire Tsäro sõnul teeb ühiskonna toetus keerulistel aegadel südame soojaks. „Hea ja värske kohv on suurepäraseks kaaslaseks nii päevaste kui ka öiste valvete ajal. Aitäh!“ ütles vanemõde.

KOhvimasin2Kingitud kohvimasin Jura.
Anestesioloogia ja intensiivravi kliinik on suurim kliinik Tartu Ülikooli Kliinikumis. Kliiniku töö eesmärk on tagada kliinikumis kõrge kvaliteediga anestesioloogia, intensiivravi ning erakorralise meditsiini alane arstiabi. CRONIMET on kliinikumi toetanud ka varem, kinkides kliimaseadmeid.

Menüü

See veebileht kasutab küpsiseid
Tutvu meie andmekaitsereeglitega.