Loome puhtama tuleviku

Tulevik on rohemajandus

Vähendame CO2 emissioone

Alati head hinnad

Hoiame kokku energiat

Metallid on taaskasutatavad

Säästame veevarusid

05.01.2022

CRONIMETi osakondadesse jõulukuul vanametalli toonud eraisikute vahel välja loositud õhksoojuspumpade võitjad on Anne Väike Kohta-Järvelt ja Kaspar Toots Tartust. 

landscape1 1

CRONIMET loosis perioodil 29.november kuni 31.detsember kõigi CRONIMETi osakondadesse Tallinna kesklinnas või Lasnamäel, Tartus, Paldiskis, Jõgeval, Viljandis või Kohtla-Järvel vanametalli toonud eraisikute vahel välja kaks õhksoojuspumpa Nordcel Amber NA 19-25G10L.
Mõlemad võitjad tunnistasid, et loosiõnne on neil varem nappinud. „Ma pole elu sees varem midagi võitnud, kuigi olen kampaaniates osalenud küll,“ rõõmustas noor pereisa Kaspar. Kuna kahe väikese lapsega pere ise elab korteris, kuhu paraku võiduseadet paigaldada ei saa, hakkab ökonoomne õhksoojuspump tööle Kaspari ema kodus. „Ema juures on seda hädasti vaja. Nii talvel kütmiseks kui ka suvel jahutamiseks. Praegu kütab ema gaasiga,“ rääkis Kaspar. Ka Kohtla-Järvel elav Anne märkis, et tegu on esimese võiduga elus, lisades, et sellise uudise peale peab küll poodi šampuse järele minema.
Nordcel NA19 seeria on uue põlvkonna õhksoojuspump, mis on kohandatud täpselt Põhjamaade kliimasse. Seade tagab kütmise ka -30°C pakasega. Suure küttevõimsusega seadme kasutegur on suur. G10 tehnoloogial põhinev uudne süsteem koosneb kõrge tootlikkusega inverter tüüpi kompressorist, efektiivsetest ning energiasäästlikest DC ventilaatoritest. Seadme komponentide omavahelist tööd ja sulatusprotsessi juhib mikroprotsessor, mis tagab võimalikult täpse temperatuuri hoidmise, efektiivse sulatuse, tagades suurema energiasäästu, kiire kütmise ning jahutuse ning madala mürataseme. Seadet saab juhtida iOS-i ja Androidi nutiseadmetega üle WiFi.
Kampaania tingimuste kohaselt sisaldab võit ka seadme standardpaigaldust ettevõttelt Heatpoint:

• Transporti objektile edasi-tagasi kuni 100km ning paigalduseks kuluvaid töötunde.
• Õhksoojuspumba paigaldust kuni 2,5m kõrgusele.
• Toitekaabli vedamist kuni 2,5m kaugusele sise- või välisosast.
• Ühenduskaablit sise- ja välisosa vahel.
• Külmaine torustikku kuni 3m, kaitsvat ilukarbikut kuni 2m ja 1 augukate.
• Välisosa seinakinnitusi ning vibratsiooni vähendavaid kummipukse.
• 1 puurava, kuni 40cm, välja arvatud läbi karastatud punase tellise, maakivi ja armeeritud betooni.

Palju õnne võitjatele!

Menüü

See veebileht kasutab küpsiseid
Tutvu meie andmekaitsereeglitega.