Otse sisu juurde

Teenused

Uue metalli müük

Pakume kõrge kvaliteediga sertifitseeritud metallitooteid, mis vastavad metallitööstuse ja ehituse rangeimatele nõuetele. Ostusoovi korral saadame teile ka materjalide sertifikaadi.

Realiseeritavad seadmed

Lammutusobjektidel tuvastame tihti seadmeid, millel on veel kasutamisväärtust, näiteks tootmisliinide osad, treipingid jmt. Soovime neid võimalusel edasi müüa järgmistele kasutajatele. Vaata, millised seadmed oleme soodsalt müüki pannud – paljusid neist müüme lausa tonnihinnaga.

Vanametalli ehk vanaraua kokkuost

Vanametalli hind sõltub kogusest, kvaliteedist ja vastuvõtmise hetke hinnakirjast. Mittemetalliliste lisandite korral arvestatakse metalli hinnast maha mustuse protsent. Parima hinna saad siis, kui sorteerid metalli eelnevalt liigiti ja puhtana!

Vanametalli ehk vanaraua äravedu

Koostöös veofirmadega pakume vanametalli äravedu lähtuvalt vanametalli kogusest ja iseloomust.

Vanametalli lõikamine

Pakume teenusena vanametalli lõikamist transporditavasse mõõtu. Sõltuvalt objekti mahust ja keerukusest kasutame kas gaasilõikust või lõikekääridega ekskavaatorit. Enne tööde teostamist vaatame objekti koos tellijaga üle ja lepime kokku ohutuima viisi vanametalli lõikamiseks.

Metallkonstruktsioonide demonteerimine ja lammutustööd

Teostame demonteerimis- ja lammutustöid erinevatele metallkonstruktsioonidele. CRONIMETil on olemas kogemustega spetsialistid, koostööpartnerid ja vajalik tehnika. Enne tööde teostamist vaatame objekti koos tellijaga üle ja lepime kokku ohutuima viisi tööde teostamiseks.

Ehitus- ja lammutusjäätmed

Võtame Tartu ja Viljandi osakonnas vastu ka ehitus- ja lammutusjäätmeid ning puidujäätmeid.