Loome puhtama tuleviku

Tulevik on rohemajandus

Vähendame CO2 emissioone

Alati head hinnad

Hoiame kokku energiat

Metallid on taaskasutatavad

Säästame veevarusid

10.04.2022

CRONIMETi Lasnamäe osakond korraldab oma klientidele kampaania, kus loosirattasse lähevad elektrilised murutrimmerid, termokompostrid ja energiakulu mõõtjad.

Auhinnad loositakse välja kõikide klientide vahel, kes perioodil 11.04.-31.05 vanametalli CRONIMETi Lasnamäe osakonda toovad. Loosis osaleb klient iga korraga, mil vanametalli kokkostu toob – seega, mida rohkem kordi metalli tuua, seda suurem on võimalus võita.
Auhindadeks on kolm vaikset, kuid võimsat Makita akutrimmerit DUR189RT, mille komplektis on trimmer ise, 18V 5Ah aku ja kiirlaadija. Toode on kerge, kaalub koos akuga vaid kuni 3,3 kg ning väga mugav kasutada. Loosime välja ka kolm Kekkilä 230-liitrist kodukompostrit. Tegu on suure ja stiilse termokompostriga aastaringseks kasutamiseks. Kompostril on suur kaas ja tühjendusluuk, et seda oleks mugav kasutada. Kekkilä annab toote raamile koguni 25-aastase garantii. Kel suuremate auhindadega ei vea, võib saada nutika Green Blue energiakulu mõõtja – neid loosime välja suisa 25 tükki. Seda riistapuud kasutades saad täpsemalt teada, kui palju sinu üks või teine kodumasin elektrit tarbib – ja sellest teadmisest võib-olla abi tulevasteks energiasäästu otsuste tegemiseks.
Vanametalli kokkuostu toomiseks on hea aeg, sest hinnad on kõrgel. Kui palju oma vanametalli eest raha saad, on võimalik arvutada meie kodulehe hinnakalkulaatoris siin.
Rohetiigri asutajaliikmena ja Eesti suurima vanametalli ringmajandusettevõttena valisime välja just sellised auhinnad, mis meie keskkonnast hoolimise põhimõtetega kokku lähevad.
Auhinnad loositakse välja hiljemalt 10. juunil, võitjatega võtame ise ühendust ning võitjate nimekiri avaldatakse CRONIMETi veebi- ja Facebooki lehel.

Menüü

See veebileht kasutab küpsiseid
Tutvu meie andmekaitsereeglitega.