Loome puhtama tuleviku

Tulevik on rohemajandus

Vähendame CO2 emissioone

Alati head hinnad

Hoiame kokku energiat

Metallid on taaskasutatavad

Säästame veevarusid

18.05.2021

CRONIMET Nordic andis oma panuse Paldiski noorte vaba aja veetmise ja sportimisvõimaluste avardamiseks, toetades linnaparki elamusspordi väljaku rajamist, kus ühtse terviku moodustavad betoonkattega rulapark ja asfaltkattega pumptrack.

„Meil on Paldiskis avatud ettevõtte osakond, samuti opereerime regulaarselt sadamas, korraldades metallide vedu üle maailma ümbertöötlemistehastesse, ja mõistagi tunneme seetõttu vastutust ka selle linna hea käekäigu eest,“ ütles CRONIMET Nordicu juhatuse liige Eva Pedjak. „Üheks meie põhimõtteks on toetada tulevikku – ja noored seda vaieldamatult on – mistõttu oli meil väga meel aidata kaasa Paldiski elukeskkonna arendamisele ja noortele atraktiivse mängupaiga loomisele.“
 
Eestis ainulaadne spordirajatis on pea 1000 m² suurune ja seda saab kasutada erinevate liikumisvahenditega nagu rulad, BMX-rattad, rulluisud ja tõukerattad.
 
Monoliitne betoonist skatepark koosneb paljudest elementidest: erinevate kallakutega viraaž, hüpekad, vulkaan ja reilid (liutorud). Asfaltkattega pumptrack on uudne ja huvitav ning väga kaasahaarav liikumisrajatis. Lainetest (rolleritest) ja spetsiaalselt disainitud kurvidest moodustub rada, kus on võimalik ratta või rulaga kiigutades luua edasi liikumise energiat ilma otseselt väntamata/tõukamata. Kehamassi õige liigutamise tulemusena tekib üha suurenev hoog. Rada arendab koordinatsiooni, reaktsiooni, vastupidavust, jõudu ja sellel sõitmine on väga kaasahaarav.
 
Elamusspordi väljaku rajamine maksis kokku ligi 100 000 eurot.
 
51179531272 3bb3e0feba kPaldiski elamusspordi väljaku avamine 15.05. Foto: Kadri Kauksi

Menüü

See veebileht kasutab küpsiseid
Tutvu meie andmekaitsereeglitega.