Loome puhtama tuleviku

Tulevik on rohemajandus

Vähendame CO2 emissioone

Alati head hinnad

Hoiame kokku energiat

Metallid on taaskasutatavad

Säästame veevarusid

03.11.2021

CRONIMET Nordic on ainsana oma valdkonna ettevõtetest Eesti paremate palgamaksjate seas, pääsedes nende vähem kui ühe protsendi kohalike ettevõtete hulka, kelle Äripäev tõi esile palgamaksjate TOP-is.

Äriregistri andmetel on Eestis majanduslikult aktiivseid ettevõtteid ligi 138 tuhat. Äripäev seadis neist pingeritta 1000, kelle seas CRONIMET oli 850. kohal. Vanametalli ringmajandusettevõtete hulgast pääses Eesti paremate palgamaksjate klubisse vaid CRONIMET.

„Tahame, et meie töötajad oleksid motiveeritud ja saaksid olla uhked oma töö ja tööandja üle,“ ütles CRONIMETi juht Eva Pedjak. „Hoolime ja hoiame oma töötajaid, tegeleme süsteemselt töökeskkonna parandamisega, samuti on töötasu konkurentsivõimelisena hoidmine meie teadlik strateegia.“ Pedjak tõi esile, et sellel tegevusel on nähtavad tulemused: „Paljudel meie töötajatel on pikajaline ringmajanduses töötamise kogemus, keskmine tööstaaž ettevõttes on üle kuue aasta ja üle viiendiku ettevõtte töötajatest on meil töötanud 10 või enam aastat.“

Kõige värsekema uuendusena on CRONIMET algatanud töökeskkonna ülevaatuse loodushoiu ja rohelise majanduse aspektist. „Selle eesmärgiks on leida võimalusi, kuidas ettevõtte keskkonnasäästlikkuse arendamisega muu hulgas veelgi ka töötajate heaolu parandada,“ ütles Pedjak.

Cronimet on asutajaliikmena liitunud Rohetiigri programmi kestlike ettevõtete esindusorganisatsiooniga, et anda oma panus eestimaalaste keskkonnateadlikkuse suurendamiseks ning Eesti ühiskonna ettevalmistamiseks taastuvale ja tasakaalus majandusmudelile üleminekuks.

Menüü

See veebileht kasutab küpsiseid
Tutvu meie andmekaitsereeglitega.