Toetame ja elame kaasa

Loome puhtama tuleviku

Tulevik on rohemajandus

Vähendame CO2 emissioone

Alati head hinnad

Hoiame kokku energiat

Metallid on taaskasutatavad

Säästame veevarusid


CRONIMET Nordic OÜ

Jalaka 60B, 50109 Tartu

Telefon: +372 740 0510

Fax: +372 740 0612

E-post: info@em.ee

Reg. nr 12720745

VAT EE101742665

LHV Pank AS

S.W.I.F.T LHVBEE22

IBAN EE207700771005541220

Kokkuostupunktid

Tallinn/Kesklinn

 E-R 8-17 avatud

 L 9-15 avatud
 P suletud

Juurdeveo 25G, 11313 Tallinn
NB! Sissepääs Kauba tänavalt

Osakonnajuhataja:

Kaido Kirsipuu

tel +372 5855 8780

e-post kaido@em.ee

Hinnakiri

Tallinn/Lasnamäe

E-R 8-17 avatud

L-P suletud

Vesse tn 7, 11415 Tallinn 

Osakonnajuhataja:

Kaido Kirsipuu

tel +372 5855 8780

e-post kaido@em.ee

Hinnakiri

Tartu

 E-R 8-17 avatud

 L,P suletud

Jalaka 60B, 50109 Tartu

Osakonnajuhataja:

Janno Talvik

tel +372 510 5780

e-post janno@em.ee

Hinnakiri

Viljandi

E-R 8-17 avatud

L 9-13 avatud 

P suletud

Tomuski tee 10, 71013 Viljandi vald

Osakonnajuhataja:

Raido Kaup

tel +372 5344 1383

e-post raido@em.ee

Hinnakiri

Jõgeva

E,K,R 8.00-16.30 avatud

L 09.00-14.00 avatud

T,N,P suletud

  

Turu 13, 48303 Jõgeva

Osakonnajuhataja:

Andres Pedjak

tel +372 501 7752

e-post andres@em.ee

Hinnakiri

Paldiski

Alates 1. juunist teenindame taas eraisikuid.

 

E-R 8-17 avatud

L-P suletud

Rae põik 8, 76805 Paldiski

Osakonnajuhataja:

Sergei Danilin

tel +372 511 4229

e-post sergei@em.ee

 

Tootmisjuht:

Danel Vessmann

tel +372 5330 0763

e-post danel@em.ee

Hinnakiri

Kohtla-Järve

E-R 8-17 avatud 

L-P suletud

Kauba 3c, 30328 Kohtla-Järve

Osakonnajuhataja:

Juri Soasepp

tel +372 510 0355

E-post juri@em.ee

Hinnakiri

Menüü

See veebileht kasutab küpsiseid
Tutvu meie andmekaitsereeglitega.