„Meie eesmärgiks on vanametalli sektori kõige puhtamad ja korras platsid ning parim klienditeenindus – investeerime sellese, sest näeme selles oma konkurentsieelist,“ ütles Cronimeti juht Eva Pedjak. „Usun, et Viljandi ning juba varem Tartu osakonda paigaldatud samasugune kontoriboks ongi kõige moodsamad, mida Eesti vanametalliplatsidelt leiab. Puhas ja ilus vastuvõtukontor ning meeldiv, viisakas ja kiirte klienditeenindus on aluseks, et klient ikka ja jälle meie juurde tagasi tahaks tulla ja meid ka oma tuttavatele soovitada.“

Viljandi ja Tartu ainulaadse disainiga kontoriboksid, milles on klienditeeninduslett, kontoritöökohad ja mugav diivan kliendiga kiireks nõupidamiseks, valmisid ettevõttes Metek. Hoonel on esi- ja tagaküljel avarust lisav klaasfassaad, hoone korpus on kaetud vanametalli platsile sobiva korrodeeritud terasplaadiga.

Viljandi osakonna töötajate käsutuses on nüüd ka värskelt renoveeritud olmeruumid: saun, avar riietusruum ning kööginurgaga puhketuba.

„Loodan, et uus kontor ja olmeruumid annavad juurde motivatsiooni ka osakonna töötajatele kliente veelgi rõõmsama meelega teenindada,“ ütles Eva, lisades, et järgmisena on plaanis suurem investeering Tallinna Juurdeveo platsi töö- ja klienditeeninduse tingimuste parandamiseks.