Tee kevadeks oma koduümbrus puhtaks ja saad oma vanametalli eest meilt lausa kingituse! Vaata kuurid ja aiaääred üle ning kui tood vähemalt ühe tonni vanametalli, kingime sulle Coopi 20€ kinkekaardi. Ja head hinnad on Cronimetis ju niikuinii kogu aeg!

Kui sul aga on vaja lahti saada ka oma ehitus-, lammutus- ja tootmisjäätmetest, on võimalus veel suuremat preemiat teenida. Too koos vanametalliga ka vähemalt üks tonn ehitus-, lammutus- ja tootmisjäätmeid, maksame vanametalli veelgi eest paremat hinda:

  • Tood vähemalt 1 tonni ehitus- ja lammutusjäätmeid, maksame musta ja roostevaba metalli tavahinnale juurde 10€/t ja värvilisele 100€/t;
  • Tood vähemalt 2 tonni ehitus- ja lammutusjäätmeid, maksame musta ja roostevaba metalli tavahinnale juurde 20€/t ja värvilisele 100€/t;
  • Tood vähemalt 3 tonni ehitus- ja lammutusjäätmeid, maksame musta ja roostevaba metalli tavahinnale juurde 30€/t ja värvilisele 100€/t.

Ehitus-, lammutus- ja tootmisjäätmeid võtab Cronimeti Tartu, Viljandi ja Tallinna Lasnamäe platsil vastu meie sõsarettevõte Reco. Kuidas Reco teenus täpsemalt toimib, kuidas selleks mugavalt ja kiirelt konteiner tellida ning kuidas jäätmeid on nutikas sorteerida, loe lähemalt siit.

Kampaania kehtib eraklientidele kuni 31. maini.

Coop on Eesti suurim toidu- ja esmatarbekaupade kett. Coopi kinkekaarti saab kasutada maksevahendina kõigis 330 Coop Eesti kaupluses nii toidu- kui ka esmatarbekaupade ostmisel. Kampaania käigus kingitud kaardid kehtivad 11.aprillini 2024. Lisainfot Coopi kinkekaartide kohta loe siit.

Too vanametall Cronimeti, anname sellele uue elu.